Informacja Administratora

Uwaga! Szczepienia w naszej szkole!

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

W szkole zostanie przeprowadzona akcja szczepień przeciwko Covid-19 dla osób powyżej 12 roku życia. Na szczepienia może zgłosić się pracownik szkoły, uczeń (niepełnoletniego ucznia zgłasza rodzic) oraz rodzina ucznia.

Aby dokonać zgłoszenia należy do dnia 03.09.2021 r. przesłać skan podpisanych poniższych dokumentów na maila szkolnej pielęgniarki: pielegniarka@anders.edu.pl:

• Deklaracja na szczepienia (link do pobrania poniżej)
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (link do pobrania poniżej)
  • Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych (link poniżej)

W dniu szczepienia każda zgłoszona osoba musi mieć ze sobą wypełniony Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem (plik do pobrania poniżej). Prośba od firmy, która organizuje szczepienie o wpisanie numeru telefonu do kontaktu.

W przypadku jednej negatywnej odpowiedzi dziecko NIE zostanie zaszczepione.

Data wypełnienia kwestionariusza powinna być zgodna z datą szczepienia.

Certyfikat zapewnia organizator szczepień – zostaną przekazane po 14 dniach od przyjęcia II dawki szczepionki.

Kilka informacji dla rodziców:

1. Rodzic nie musi być obecny podczas szczepienia dziecka (również podczas szczepienia dziecka poniżej 15 r.ż.)
  2. Wymagana jest zgoda przedstawiciela ustawowego na przeprowadzenie szczepienia złożona na kwestionariuszu wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem.
  3. Rodzic może upoważnić inną osobę, która podczas szczepienia będzie towarzyszyła dziecku i sprawowała nad nim faktyczną opiekę.
  4. W szkole opiekę nad uczniami sprawuje nauczyciel.

Ponadto w załączeniu przekazujemy List Zastępcy Prezydenta p. Renaty Kaznowskiej oraz informację o warsztatach dla rodziców dotyczących szczepień przeciwko Covid-19 (aby przejść do webinarium należy nacisnąć myszką na link z przyciskiem ctrl).

W sprawach związanych ze szczepieniem można kontaktować się bezpośrednio z Pielęgniarką szkolną - p. Ewą Krysą za pośrednictwem maila: pielegniarka@anders.edu.pl lub pod nr tel.: 723-248-452

DO POBRANIA:

- deklaracja na szczepienie

- zgoda na przetwarzanie danych

- klauzula informacyjna