KLAUZULA INFORMACYJNA

10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.

TESTY Z PIŁKI NOŻNEJ!!!

07.06.2021 r. - godz. 8.00 – kandydaci, których nazwiska zaczynają się na litery od A do L.

07.06.2021 r. - godz. 13.00 – kandydaci, których nazwiska zaczynają się na litery od Ł do Ż.

Przypominamy o przyniesieniu badań lekarskich i stroju bez emblematów klubowych!!!

* zbiórka przy bocznym boisku Polonii

UWAGA!

WAŻNA INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO KLASY PŁYWACKIEJ!!!

- Zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Pływackiego próby sprawności fizycznej odbędą się zdalnie!

- szczegółowe informacje znajdują się w opisie prób sprawności fizycznej i na stronie www.polswim.pl

- nasi trenerzy są do Państwa dyspozycji pod telefonami wskazanymi w zakładce Rekrutacja/Dane kontaktowe do trenerów

IKS Szermierka Wołomin - kibicujemy naszym młodszym kolegom

W dniach 12-13 czerwca 2021 r. nasz nauczyciel - p. Stefan Makowski ze swoim klubem IKS Szermierka Wołomin organizował Mistrzostwa Polski w szabli dziewcząt i chłopców do lat 14. w Kobyłce. Jego zawodnik - Maciej Figurski - wywalczył Wicemistrzostwo Polski. Gratulujemy!

Aleksander Pyrek - sukces Kadry Polski Juniorów w piłce wodnej

Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy ze względów epidemiologicznych był imprezą zamkniętą i bez udziału publiczności.

Gim 92 Grupa Strategia Warszawa awansowała do finałów Mistrzostw Polski U17

Zespół reprezentowali nasi uczniowie: Kuba Znamiec, Aleksander Żak, Kamil Witczak, Maksymilian Szambelan, Kaj Zarzycki, Sebastian Gawin, Jakub Hudak, Mateusz Kwiatkowski, Oliwier Szczęsny, Stanisław Kaczmarczyk, Maksymilian Szefler, Kocielnik Igor. Brawo Panowie:)

UKS Atena Warszawa awansowała do Finałów Mistrzostw Polski Juniorek

Filar drużyny tworzą naszuczennice : Izabella Causanu-Bielak, Martyna Leoniak (teraz SMS Szczyrk), Maja Nowakowska, Wiktoria Kowalczyk, Wiktoria Rozbiewska, Wiktoria Muther, Aleksandra Bąkiewicz, Weronika Matysiak, Aleksandra Czaplicka (teraz SMS Szczyrk), Joanna Polski.

Wiktoria Leszczyńska - Nasz Talent wśród sportów indywidualnych

Uczennica kl. IIA - Wiktoria Leszczyńska zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w kategorii Disco Dance Juniorzy oraz Mistrzyni Świata w kategorii Disco Dance Duety Juniorzy. Serdecznie gratulujemy!