Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111

Depresja to poważna choroba, która wg definicji Światowej Organizacji Zdrowia objawia się smutkiem, utratą zainteresowań i przyjemności, poczuciem winy, niską samooceną, zaburzeniami snu i apetytu, uczuciem zmęczenia i osłabieniem koncentracji.

Każdy z nas na co dzień mierzy się ze stresem, związanym ze szkołą, życiem prywatnym, sportem i wieloma innymi czynnikami wprowadzającymi nas w stan melancholii.  Najczęściej staramy się uporać z codziennymi problemami na swój własny sposób, lecz niektóre z tych sposobów  nie są odpowiednie i skuteczne, z tego powodu możemy mieć poczucie, że nic nie jest nam w stanie pomóc ani że z niczym sobie nie poradzimy, dlatego tak ważne jest wyciągnięcie ręki po pomoc do naszych rodziców, przyjaciół, nauczycieli lub psychologów, do których możemy udać się również w naszej szkole.

Jako sportowcy jesteśmy świadomi, ze dbanie o zdrowie jest bardzo ważne, zdrowie to nie tylko to, czy jesteśmy przeziębieni lub czy mamy kontuzje, ale również to, jak czujemy się psychicznie.

Nie bójcie się rozmawiać o swoich problemach, jeżeli osoby wokół was nie są tymi, z którymi chcecie się dzielić swoimi przeżyciami możecie skontaktować się z bezpłatną linią telefonu zaufania:

116 111

7 dni w tygodniu

24 godziny na dobę

 

Patrycja Krzyzińska - kl. 3A