Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

Chcielibyśmy zainteresować uczniów naszej szkoły szkolną internetową grą giełdową.

SIGG to internetowa gra inwestycyjna realizowana na platformie GPWtr@der. Zespoły będą dysponować jednym rachunkiem inwestycyjnym i określoną kwotą wirtualnych pieniędzy. Podczas inwestycji uczniowie poznają instrumenty finansowe notowane na warszawskiej giełdzie: akcje, ETF-y i kontrakty terminowe, a następnie zdecydują, w jakie chcieliby zainwestować i dokonać transakcji.

Tematyka rynku kapitałowego i giełdy omawiana jest w ramach przedmiotu „Podstawy przedsiębiorczości”, a dzięki SIGG uczniowie łączą teorię z praktyką.

Z naszej szkoły zgłosiło się kilkanaście drużyn. Na najlepszy zespół czeka 10 tys. zł, a łączna pula do zdobycia wynosi 90 tys. zł!

Uczniowie zachęcani są także do aktywności na platformie edukacyjnej SIGG, w której przewidziane są liczne nagrody indywidualne, rzeczowe oraz nagrody dla najlepszych klas.

„Szkolna Internetowa Gra Giełdowa” odbywa się niemal w całości w formule zdalnej, prawdopodobnie realizacja Finału SIGG odbędzie się na żywo w Sali Notowań GPW ( o ile tylko warunki epidemiologiczne na to pozwolą).

W 20. edycji SIGG przygotowana została dodatkowa forma rywalizacji, która pozwoli najlepszym zespołom w rankingach wojewódzkich wzmocnić szanse na udział w Finale SIGG. Do rywalizacji w Dogrywce uprawnione będą zespoły znajdujące się na 1 i 2 pozycji w danym województwie na koniec obu etapów SIGG (za wyjątkiem zespołów, które już zakwalifikowały się do finału zgodnie z regulaminem projektu).

Więcej informacji znajdziecie na stronie https://sigg.gpw.pl/

 

Życzymy wszystkim zespołom samych trafnych inwestycji w SIGG.

Osoby chcące uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z nauczycielem podstaw przedsiębiorczości – p. mgr Barbarą Sobolewską

 

Eryk Olczak, Adam Kuźlik, Kacper Sankiewicz – kl. 2A