Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mistrzostwa Polski w pływaniu

Uczniowie naszej szkoły urodzeni w 2003 roku zdobyli aż 19 medali Mistrzostw Polski Juniorów 15 letnich w pływaniu. Zostali najlepszą drużyną w Polsce.

Podczas 3-dniowych zawodów w Ostrowcu Świętokrzyskim wydarzyły się 4 wielkie rzeczy: 
- Jan Zubik został Mistrzem Polski na dystansie 200 m stylem motylkowym, jednocześnie ustanawiając Rekord Polski Juniorów 15-letnich. Janek był jeszcze drugi na 50 i 200 m stylem grzbietowym oraz trzeci w sztafecie 4x100 zmiennym (Zubik, Jachimowicz, Antczak, Wlazłowski);
- w konkurencji 100 m stylem motylkowym całe podium należało do pływaczek z Andersa! Mistrzem została Julia Wróbel, dla której był to pierwszy medal i od razu złoty, druga była Marysia Murawska - srebrna medalistka na 200 i 100 zmiennym, a trzecia Daria Zielińska, która zdobyła jeszcze srebro na 200 delfinem. Można spokojnie powiedzieć, że jesteśmy królami motylka:);
- sztafety 4x200 dowolnym (Buszka, Cynarska W., Zielińska, Murawska) oraz 4x100 dowolnym (Buszka, Murawska, Wróbel, Murawska) ustanowiły Rekordy Polski nie dając szans rywalkom z innych drużyn. 


Pozostałe sukcesy naszych pływaków były też imponujące: 
- Jak zawsze niezawodna Kornelia Buszka zwyciężyła w królewskim dystansie 100 m stylem dowolnym, a po 12 minutach cieszyła się z srebra za 100 m grzbietem! Zwykle wulkan energii przed startem, teraz musiała wykazać się opanowaniem i rozwagą, niesiona fenomenalnym dopingiem swojej drużyny pomimo zmęczenia po wyścigu na 100 m dowolnym dopłynęła na drugim miejscu. Kornelia sprawiła sobie prezent na 15. urodziny zdobywając jeszcze srebro na 50 m stylem dowolnym. Reprezentacja szkoły odśpiewała na pływalni gromkie "Sto lat" i wręczyła jej koronę dla królowej sprintu. W tym dniu wszystkie dziewczynki chodziły podczas zawodów w koronach. 
- Srebrny medal na dystansie 400 m stylem dowolnym wywalczyła Weronika Cynarska, która poprawiła swój wynik aż o 5 sekund. 
- Do zaszczytnego grona medalistów dołączył pierwszy raz w życiu Bartosz Antczak, zdobywając po emocjonującej walce brązowy medal na 400 m stylem zmiennym. 

Nie obyło się i bez dramatów. Na pierwszej zmianie sztafety 4x100 zmiennym (Buszka, Russek, Wróbel, Murawska) Kornelia poślizgnęła się i straciła dystans do czołówki. Koleżanki goniły, a Marysia wręcz leciała nad wodą goniąc sztafetę z Ursynowa, niestety zabrakło kilka metrów i musieliśmy zadowolić się srebrem. 

Cieszy postawa całej drużyny, padło wiele rekordów życiowych i znowu - tak, jak latem - drużyna z Andersa jest najlepsza w Polsce.

Ogromne gratulacje!!!

tekst: trener Grzegorz Kircun