Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Finał Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego w pływaniu

Reprezentacja uczniów naszej szkoły zdobyła czwarte miejsce w Lidze Szkół Mistrzostwa Sportowego w pływaniu, co jest doskonałym wynikiem. Zwyciężyła szkoła z Bielan, przed Oświęcimiem i Lublinem.

Zajęta przez nas pozycja to bardzo dobry wynik, mając na uwadze fakt, że dwie drużyny, które zajęły pierwsze oraz trzecie miejsce, korzystają z zawodników na co dzień reprezentujących  AZS-y.

Finałowa runda została rozegrana na olimpijskiej pływalni w Ostrowcu Świętokrzyskim. Były to bardzo trudne i emocjonujące zawody – szczególnie dla maturzystów, którzy w weekend - zamiast przygotowywać się do kolejnych egzaminów - mężnie rywalizowali na pływalni. Niezwykłe jest to, że wszyscy nasi maturzyści wzięli udział w tych zawodach.

Bardzo dobrze zaprezentował się Jan Zubik. Jako najstarszy zawodnik drużyny wziął na siebie ciężar prowadzenia drużyny i wystartował w najcięższych konkurencjach zawodów, tj. 200 motylkowym – pewne 1. miejsce, 100 mot. - 2. miejsce, 400 zmiennym – 3. miejsce, 1500 dowolnym – 8. miejsce oraz trzy wyścigi sztafetowe 4x100 dow – 2. miejsce, 4x200 dow – 2. miejsce i 4 x 100 zmiennym – 3. miejsce. Drugi zawodnik zawodów w stylu motylkowym!

Królową żabki została Zofia Tymińska, która zwyciężyła na 200 klasycznym i była druga na 100. Dołożyła jeszcze zwycięstwo na 50 dowolnym. Trzecia zawodniczka zawodów w stylu klasycznym!

 

Na uwagę zasługują także wyniki:

- Macieja Gulińskiego, który zajął drugie miejsce na 200 ,100 dowolnym i 50 motylkowym. Drugi zawodnik zawodów w stylu dowolnym!

- Mateusza Łupińskiego – 2. miejsce na 100 i 200 klasycznym. Drugi zawodnik zawodów w stylu klasycznym!

- Piotra Kowalczyka – 3. miejsce na 50 grzbietowym

- Aleksandry Klusek – 3. miejsce na 200 motylkowym. Trzecia zawodniczka zawodów w stylu motylkowym!

 

Sztafety w składzie:

- 4 x 200 dowolnym - 3. miejsce: Tymińska Zofia, Król Gabriela, Szredzińska Gabriela, Klusek Aleksandra

- 4 x 100 dowolnym – 2. miejsce: Guliński Maciej, Zubik Jan, Łupiński Mateusz, Kowalczyk Piotr

- 4 x 200 dowolnym – 2. miejsce: Guliński Maciej, Łupiński Mateusz, Kowalczyk Piotr, Zubik Jan

- 4 x 100 zmiennym – 3. miejsce: Styś Aleksander, Łupiński Mateusz, Zubik Jan, Guliński Maciej

 

To były ostanie szkolne zawody dla najstarszych uczniów, którzy kończą naukę w Andersie.

Karolina Szyszko, Guliński Maciej, Kowalczyk Piotr, Roguski Mateusz i Jan Zubik  - dziękuję Wam za piękne sportowe chwile, jakie razem przeżyliśmy i życzę powodzenia w dalszej karierze sportowej :)

 

Teraz czas na młodszych zawodników, którzy będą stanowili trzon reprezentacji w nowym sezonie: Aleksandra Klusek, Gabriela Król, Małgorzata Sobiecka, Karolina Strządała, Zofia Tymińska, Jan Lucow, Mateusz Łupiński, Maciej Olewniczak, Aleksander Styś.

 

Trener Grzegorz Kircun