Współpraca z uczelniami wyższymi

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z AKADEMIĄ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE

W dniu 5 lipca br. Dyrektor naszego liceum – Pani Anna Szymczyk podpisała porozumienie o współpracy z Dziekanem Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – Panem dr hab. prof. Krzysztofem Perkowskim.

 

Głównym celem podpisanego porozumienia jest podjęcie planowanych i systematycznych działań na rzecz rozwoju naszych uczniów w dziedzinie wychowania fizycznego i sportu.
W ramach porozumienia Wydział umożliwi uczniom naszej szkoły zwiedzanie obiektów Akademii Wychowania Fizycznego oraz uczestniczenie w wybranych zajęciach i wykładach prowadzonych na Wydziale Wychowania Fizycznego. Ponadto nauczyciele akademiccy przeprowadzą dla uczniów zajęcia z przedmiotów specjalistycznych na zasadach obowiązujących w szkołach publicznych. Wydział zobowiązuje się również do prowadzenia badań naukowych z udziałem naszych uczniów oraz udostępniania wyników tych badań dla celów edukacyjnych i szkolenia sportowego. Natomiast nasza szkoła zobowiązała się do promowania aktualnej oferty edukacyjnej Uczelni wśród nauczycieli, uczniów i swoich absolwentów, umożliwienia pracownikom Wydziału prowadzenia badań naukowych
z udziałem uczniów z możliwością wykorzystania ich wyników oraz umożliwianie studentom Wydziału zdobywania umiejętności pedagogicznych w drodze praktyk zawodowych.

Władze Wydziału Wychowania Fizycznego AWF Warszawa były reprezentowane przez: Dziekana prof. Krzysztofa Perkowskiego i prodziekanów: dr Edytę Sienkiewicz-Dianzenzę, dr hab. Krzysztofa Jankowskiego oraz dr Przemysława Zybkę.

certyfikat

Dobry Start logo

Sportowy Anders

c622ff1183b7fb00f9316af3e574016f facebook logo black png facebook logo 400 400

um baner 500