Grono pedagogiczne

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

Język polski

Gimnazjum:

mgr Adam Czeczotko

mgr Iwona Kowalska

mgr Aleksandra Zwierzchowska

Liceum:

mgr Edyta Cap

mgr Małgorzata Poprawa

 

Język angielski

Gimnazjum/Liceum

mgr Agnieszka Guzikowska

mgr Anna Michalska

mgr Barbara Owczarek

mgr Joanna Pruszko

mgr Jan Trzciński

mgr Joanna Weroniczak-Ballod

mgr Erwin Zalewski (gimnazjum)

 

Język niemiecki

Gimnazjum/Liceum

 mgr Agata Skirzyńska-Borzym

mgr Erwin Zalewski

 

Język rosyjski

Gimnazjum/Liceum:

mgr Anna Pawłowska-Maciejewska

mgr Ewa Rybarczyk

 

Matematyka

Gimnazjum:

mgr Barbara Górska-Rzepka

mgr Elżbieta Petlak

mgr Bożenna Przepiórska-Grafa

mgr Ewelina Zbaracka

 

Liceum:

mgr Elżbieta Adamczyk

mgr Elżbieta Petlak

mgr Rafał Szwal

 

Historia

Gimnazjum:

dr Paweł Piotrowski

mgr Paweł Wojtyła

Liceum:

mgr Karol Drózd

mgr Dorota Rutkowska-Zając

 

Wiedza o społeczeństwie

Gimnazjum:

mgr Paweł Wojtyła

dr Paweł Piotrowski

 

Historia i społeczeństwo

Liceum:

mgr Karol Drózd

mgr Dorota Rutkowska

 

Przyroda/Biologia/Biologia rozszerzona

Gimnazjum/Liceum:

mgr Adrianna Kamecka

mgr Agata Olesiejuk-Obrębska

 

Chemia

Gimnazjum:

mgr Adrianna Kamecka

Liceum:

mgr Adrianna Kamecka

mgr Elżbieta Petlak

 

Fizyka

Gimnazjum/Liceum:

mgr inż. Tadeusz Kosik

mgr inż. Anna Szymczyk (gimnazjum)

 

Geografia

Gimnazjum/Liceum:

mgr Małgorzata Glinka

mgr Barbara Owczarek

mgr Agata Skirzyńska-Bożym

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Gimnazjum/Liceum:

dr Paweł Piotrowski

 

Technologia informacyjna

mgr Krzysztof Ostrzyk (Liceum)

 

 

Podstawy przedsiębiorczości oraz Ekonomia w praktyce

Liceum:

mgr inż. Magdalena Wojciechowska

 

Warsztaty dziennikarskie:

Liceum:

mgr Edyta Cap

 

Przedmioty artystyczne

Gimnazjum:

mgr Małgorzata Poprawa (muzyka)

mgr Anna Skrzyńska (zajęcia techniczne, muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne)

 

Wychowanie do życia w rodzinie

Gimnazjum/Liceum:

mgr Agata Olesiejuk-Obrębska

 

Etyka

Liceum/Gimnazjum:

mgr Edyta Cap

mgr Joanna Jagielska

 

Religia

Gimnazjum:

mgr Joanna Jagielska

mgr Marzena Podwysocka

Liceum:

mgr Joanna Jagielska

 

Wychowanie fizyczne
Gimnazjum/Liceum:

 

Lekkoatletyka
mgr Ilona Kubik
mgr Karolina Boniowska
mgr Ewa Raciborska

 

Koszykówka żeńska
mgr Piotr Stasiewicz
mgr Piotr Bakun
mgr Henryk Liszewski

 

Koszykówka męska
dr Karol Gryko
mgr Dariusz Sworst
mgr Maciej Gordon
mgr Andrzej Kierlewicz

 

Siatkówka żeńska
mgr Artur Wójcik
mgr Małgorzata Gogołek
mgr Arkadiusz Groszkowski

 

Pływanie
mgr Wojtek Rodkiewicz
mgr Michał Sendrowski
mgr Dariusz Polkowski
mgr Marlena Szymańska

 

Piłka nożna
mgr Jakub Dębiec
mgr Michał Maliszewski
mgr Mateusz Dudek
mgr Michał Libich
mgr Łukasz Chmielewski

Wychowanie fizyczne liceum
mgr Tamara Hajnysz-Chełmecka
mgr Łukasz Łoboda

 

Piłka ręczna
mgr Tomasz Rongies
mgr Tomasz Dworniczuk
mgr Paweł Szybiński
mgr Roman Mont
mgr Marcin Szymaniak

 

Biblioteka:

mgr Ewa Bielicka

mgr Elżbieta Rumin

 

Pedagog:

 

mgr Urszula Aleksandrow

Sportowy Anders

c622ff1183b7fb00f9316af3e574016f facebook logo black png facebook logo 400 400

um baner 500