Dlaczego warto wybrać nasze liceum?

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jestem uczniem LXII Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Gen. Broni Władysława Andersa od 3 lat. Wcześniej uczęszczałem do gimnazjum, które razem z LO wchodziło w skład Zespołu Szkół Sportowych nr 72 w Warszawie.

Liceum to jest bardzo przystępne i stwarza świetne warunki dla sportowców z różnych dyscyplin nie tylko ze względu na fakt, że nauczyciele i trenerzy tu pracujący mają wieloletnie doświadczenie w sprawnym łączeniu nauki ze sportem. Tu liczy się też atmosfera: szkoła jest kameralna, tu wszyscy się znają.

Szkoła posiada nowoczesne zaplecze sportowe: dwie hale, salę gimnastyczną i siłownię, w której uczniowie mogą przebywać w trakcie zajęć wychowania fizycznego. W plan lekcji wpisane są treningi poszczególnych dyscyplin sportowych, co jest ogromnym ułatwieniem - zarówno dla uczniów, jak i trenerów.

W szkolnej stołówce można wykupić śniadania i obiady, które wydawane są w określonych godzinach, a jadłospis dostosowany jest do wiecznie głodnych zawodników😉

W szkole - zamiast zwykłych butów czy kapci – nosimy klapki. Dzięki temu pomagamy naszym ciociom, które dbają o utrzymywanie czystości w szkole.

W trakcie nauki w naszym liceum jest również możliwość zrobienia kursów trenerskich i instruktorskich dla różnych dyscyplin sportowych.

Przede mną za moment matura… ale wszystkie lata tutaj spędzone wspominam bardzo dobrze. Poznałem wiele nowych osób i nauczycieli, którzy pomagali mi w każdym momencie.

Mogę bardzo serdecznie polecić te szkołę każdemu, kto chce uczyć się do matury nie rezygnując z czynnego uprawiania sportu.

Szymon Boruń, kl. IIA

certyfikat

Dobry Start logo

Sportowy Anders

c622ff1183b7fb00f9316af3e574016f facebook logo black png facebook logo 400 400

um baner 500