Olimpiada Młodzieży w Piłce Ręcznej 2018

W dniach 17-22 października 2018 roku na hali sportowej OSIR Dz. Śródmieście odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt szkół licealnych w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży. Nasza szkoła (Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa) jak co roku brała w niej udział.

Nasze licealistki rozgrywały ciężkie i emocjonujące spotkania z różnymi szkołami .Po tygodniu rozgrywek odbył się finał, w którym Dziewczyny z Andersa pokonały 14:7 Liceum Ogólnokształcące im. Klementy Hoffmanowej.

Dzięki temu zwycięstwu nasze reprezentantki zapewniły sobie awans do kolejnego etapu - ogólnowarszawskiego. Gratulujemy dziewczynom odniesionego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Skład licealistek:

Ema Unuckova, Julia Mielke, Natalia Radomyska, Aleksandra Buszczyńska, Alicja Prokopiuk, Asia Banaszek, Hania Grużewska, Julita Athitakis, Kinga Antczak, Laura Ślabska, Marlena Kubuj, Matylda Kondziela, Monika Stępińska, Natalia Bochenek, Wiktoria Perendyk

Trenerzy:

Maciej Gordon, Tamara Hajnysz-Chełmecka