Konkurs świąteczny

Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie gimnazjum naszej szkoły przygotowali prace na konkurs: "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna", zorganizowany przez panią katechetkę Marzenę Podwysocką.
Konkurs miał na celu popularyzację tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową i Świętami Wielkanocnymi. Był także okazją do rozbudzenia wrażliwości twórczej przez zaprezentowanie własnych pomysłów, technik plastycznych wykorzystanych w wykonananych palmach i pisankach.
Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie wykonać samodzielnie dowolną ozdobę wielkanocną. Poziom zgłoszonych prac był bardzo wysoki, a techniki niezwykle pomysłowe i oryginalne.

Zwycięzcami są:

Martyna Gajkowska (2c):

Julia Romanowska (3b):

Gabriela Kluczyńska (3b):

Prace wyróżnione:
Wiktoria Mech (2c), Julia Góral (2c), Kacper Raczyński (2e), Natalia Hipsz (3b).

GRATULUJEMY!

Natalia Hipsz (3b)