Japońska TV w naszej szkole

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

W poniedziałek - 5 marca - odwiedzili nas Japończycy z TV Fuji, którzy robią program o Robercie Lewandowskim.

Ekipa telewizyjna była obecna podczas treningu siatkarzy i na siłowni, a w terningu piłki nożnej klasy IE prowadzonym przez trenerów: Jakuba Dębca i Łukasza Chmielewskiego wziął udział jeden z prowadzących program w japońskiej TV.

Nagrano również wywiady z nauczycielami i uczniami naszej szkoły. Pani wicedyrektor Dorota Rutkowska-Zając, p. Tamara Chełmecka i p. Ewa Rybarczyk podzieliły się podczas rozmów wspomnieniami z czasów szkolnych R. Lewandowskiego - naszego chyba najpopularniejszego absolwenta :)

 

 

certyfikat

Dobry Start logo

Sportowy Anders

c622ff1183b7fb00f9316af3e574016f facebook logo black png facebook logo 400 400

um baner 500