Zajęcia na AWF

Nasza szkoła nawiązała stałą współpracę z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie

Od przyszłego roku szkolnego będziemy realizować innowację pedagogiczną "Żywienie sportowca".

Innowację tę stworzyła i poprowadzi p. Agata Olesiejuk-Obrębska. Część zajęć z tego cyklu będą prowadzić również wykładowcy z AWF w Warszawie (planowane są też spotkania i prelekcje dla rodziców).

Zapowiedzią i pilotem tej współpracy będzie wykład, który odbędzie się już 7 marca br. w auli E na AWF, o godz. 8:00. W tych zajęciach wezmą udział wszyscy uczniowie naszego liceum. Wykład nt. podstaw żywienia sportowca wygłosi p. prof. Anna Kopiczko.

Mamy nadzieję, że innowacja ta spotka się z zainteresowaniem ze strony uczniów i odpowie na ich potrzeby.