KOLEJNY SUKCES NASZEJ SZKOŁY - 50 WOM

Dnia 7 listopada w hali sportowej na Bielanach odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie 50 jubileuszowej WOM.

W miłej atmosferze, po krótkim pokazie gimnastycznym i bokserskim odbyło się rozdanie nagród przygotowanych przez Szkolny Związek Sportowy.
Wśród nagrodzonych był nasz trener Piotr Stasiewicz, który otrzymał medal "Zasłużony dla sportu szkolnego".
Następnie odbyło się rozdanie pucharów dla szkół i dzielnic w ramach podsumowania Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
Nasze Gimnazjum nr 35 zajęło pierwsze miejsce wśród 102 gimnazjów z całej Warszawy!
Natomiast nasze LXII Liceum Andersa  znalazło się na zaszczytnym 2. miejscu wśród 69 liceów, techników i zespołów szkół.
Dzięki tak wysokim lokatom naszej Szkoły dzielnica Śródmieście wielokrotnie została uhonorowana pucharami, m. in. za 1. miejsce w ogólnej łącznej punktacji dzielnic oraz 1. miejsce w klasyfikacji medalowej.
GRATULUJEMY serdecznie Dyrekcji, wszystkim trenerom i nauczycielom wychowania fizycznego naszej Szkoły oraz wszystkim wspaniałym zawodniczkom i zawodnikom, którzy są twórcami tego wielkiego sukcesu !!!