Zosia Klepacka znowu w szkole:)

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

W dniu 10 października mieliśmy ogromną przyjemność gościć w szkole Zofię Klepacką - naszą absolwentkę, mistrzynię i wicemistrzynię olimpijską w żeglarskiej klasie RS:X.  

 

Zosia spotkała się z uczniami klas I i II LO na hali sportowej. Od wejścia była pełna energii, uśmiechu i życzliwości - przykuwała uwagę naszych uczniów, ciekawie i obrazowo odpowiadała na wszystkie pytania.  Wspominała czas nauki w szkole, moment podjęcia decyzji o wyborze konkretnej dyscypliny sportu, przeżycia i emocje związane z kolejnymi startami. Udzieliła też wielu rad swoim młodszym koleżankom i kolegom: jak łączyć naukę ze sportem, jakie wartości powinny być najważniejsze w życiu zawodnika i sportowca, jak się własciwie odżywiać i jak planować regenerację czy odpoczynek. Zwróciła też szczególną uwagę na doskonałe warunki i zaplecze sportowe, jakie w tej chwili mają uczniowie naszej szkoły. 

Uczniowe chętnie zadawali Zosi dociekliwe pytania i pozowali do wspólnych zdjęć. Nauczyciele wspominali z Zosią czas jej pobytu w naszej szkole. Pani E. Petlak znalazła nawet zachowaną na pamiątkę pracę Zosi o Warszawie, za którą wystawiła "szóstkę" :)  Na zakończenie Zofia Klepacka podarowała szkole replikę swojego medalu z XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie. 

 

Spotkanie z Z. Klepacką z powodzeniem poprowadziła Natalia Stawiarska. Brawo! Czekamy na następne spotkania:)

 

J. Jagielska

 

 

 

certyfikat

Dobry Start logo

Sportowy Anders

c622ff1183b7fb00f9316af3e574016f facebook logo black png facebook logo 400 400

um baner 500