foto1

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W PONIEDZIEŁEK  15/05/2017 W Ciechanowie  odbyły się Igrzyska Młodzieży w pływaniu.     Na starcie stanęły wszystkie najlepsze drużyny reprezentujące  gimnazja z całego Mazowsza.              W śród wszystkich miast na Mazowszu, Warszawę reprezentowała nasza drużyna z Gimnazjum 35 przy Zespole Szkół Sportowych nr 72. Drużyna ta w skład której wchodzili reprezentanci z klasy1,2i3: Zubik Jan, Wlazłowski Kamil, Mielczarek Maciej, Krutowicz Bartłomiej, Szczęsny Antoni, Zubik Stanisław.  Popisali się wspaniałymi wynikami i dzięki temu, że dali z siebie wszystko udało im się zwyciężyć. W efekcie tej walki zostali oni wszyscy Mistrzami w pływaniu na Mazowszu. Tym samym nasze Gimnazjum 35, również zostało najlepsze na Mazowszu. Z pucharem zwycięzców i złotymi medalami zawodnicy wrócili szczęśliwi i zadowoleni z sukcesu,

GRATULUJEMY ZAWODNIKOM I TRENEROM ZDOBYTEGO MISTRZOSTWA!!!